ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز اخبار حوادث درخواست قصاص چشم جهت خواهر

زن جوانی که چشم راستش در درگیری با خواهرش کور شد در جلسه پیگیری جهت خواهرش درخواست قصاص چشم کرد.  به روایت گروه خبری ما، پیگیری به این پرونده ٢٥ مردادماه س

درخواست قصاص چشم جهت خواهر

عبارات مهم : پرونده

زن جوانی که چشم راستش در درگیری با خواهرش کور شد در جلسه پیگیری جهت خواهرش درخواست قصاص چشم کرد. به روایت گروه خبری ما، پیگیری به این پرونده ٢٥ مردادماه سال ٩٥ در پی شکایت زني ٤٠ساله از خواهرش در دستور کار پلیس قرار گرفت. این زن به پلیس گفت: در یک درگیری خانوادگی با خواهرم ساناز که پنج سال از من کوچک تر است چشم راست خودم را از دست دادم.

به گزارش شرق؛کارآگاهان هم وقت با انتقال این زن به پزشکی قانونی با اطلاعاتی که این زن در اختیار پلیس قرار داده بود، ساناز را بازداشت و مورد بازجویی قرار دادند. ساناز در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد. به این ترتیب با توجه به شکایت این زن با تکمیل پرونده کیفرخواست علیه ساناز صادر شد و پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی قربان زاده قرار گرفت.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد سپس شاکی در جایگاه خاص قرار داده شد و گفت: چندین سال پیش پدرمان ازکارافتاده شد و از آن بعد دیگر نتوانست کار های شخصی خودش را انجام دهد به همین دليل با خواهر و برادرهایم قرار گذاشتیم تا هر کدام از ما هفته ای یک بار از او مواظبت کنیم. ولی ساناز به ما می گفت نمی تواند از پدرمان نگهداری کند و هر بار که نوبت او بود بهانه ای می آورد و به منزل پدرمان نمی رفت. ما همه پرسشها خودمان را داشتیم بااین حال هفته ای یک بار جهت مواظبت از پدرمان وقت می گذاشتیم ولی ساناز حاضر به این کار نبود.

درخواست قصاص چشم جهت خواهر

سر همین عنوان با هم درگیر شدیم در حال بحث کردن با یکدیگر بودیم که ناگهان ساناز به من حمله کرد و با سوئیچ ماشینش به چشمم زد. همان لحظه دنیا برایم تاریک شد و هنگامی که به بیمارستان انتقال یافته شدم متوجه شدم بینایی چشم راستم را از دست داده ام و باید تخلیه شود.

او ادامه داد: نابیناشدن یکی از چشم هایم تأثیر زیادی در زندگی من گذاشت؛ از آن وقت به بعد، دچار افسردگی شده است ام؛ به همین علت جهت خواهرم تقاضای قصاص چشم دارم. در ادامه جلسه، ساناز در برابر قضات ایستاد و گفت: قبول دارم بر سر نگهداری از پدر پیرمان با خواهرم درگیر شدم. عمدی سوئیچ ماشین را به چشم او نزدم.

زن جوانی که چشم راستش در درگیری با خواهرش کور شد در جلسه پیگیری جهت خواهرش درخواست قصاص چشم کرد.  به روایت گروه خبری ما، پیگیری به این پرونده ٢٥ مردادماه س

دعوا اوج گرفت. سوئیچ ماشین در دستم بود که ناگهان خواهرم صورتش را برگرداند و کلید سوئیچ ناخواسته به چشم او فرو رفت. او ادامه داد: عمدی در این کار نبود. من از این اتفاق خیلی ناراحتم و هرگز نمی خواستم خواهرم چشمش را از دست بدهد. با آخر گفته های شاکی و متهم، ختم جلسه اعلام شد و قضات جهت صدور رأی وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: پرونده | خواهر و برادر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog