ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آن هاتاوی جهت یک نقش چاق می‌شود

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، آن هاتاوی قصد دارد با اضافه وزن جهت یک فیلم، در نقشی بازی کند که راجع به یک فرد چاق هست. وی منشتر شدن یک ویدیو از تمرین های ر

آن هاتاوی جهت یک نقش چاق می‌شود

آن هاتاوی جهت یک نقش چاق می شود

عبارات مهم : زندگی

آن هاتاوی بازیگر آمریکایی قرار است در شمایلی متفاوت در یک فیلم بازی کند.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، آن هاتاوی قصد دارد با اضافه وزن جهت یک فیلم، در نقشی بازی کند که راجع به یک فرد چاق هست. وی منشتر شدن یک ویدیو از تمرین های روزانه اش در اینستاگرام نشان داده که به صورت یک کار روزانه این تمرین ها را انجام می دهد تا فرم بدنش را عوض کردن دهد.

هاتاوی ۳۵ ساله نوشت: دارم جهت یک نقش سینمایی وزن اضافه می کنم و اوضاع دارد خوب پیش می رود. جهت همه آنهایی که قرار است در ماه های آینده مرا دست بیندازند باید بگویم این من نیستم، این شمایید.

آن هاتاوی جهت یک نقش چاق می‌شود

با این حال بازیگر فیلم «شیطان پرادا می پوشد» نگفته این عوض کردن وزن جهت چیست. او شماری از پروژه های در دست اجرا دارد که می تواند این عوض کردن وزن جهت یکی از آن ها باشد.

از جمله فیلم «سریع زندگی کن راحت بمیر» که راجع به یک زن نیویورکی است که زندگی اش با فرزند دار شدن عوض می شود و «قایق زندگی» که راجع به یک زن جوان است که جهت قتل دادگاهی می شود.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، آن هاتاوی قصد دارد با اضافه وزن جهت یک فیلم، در نقشی بازی کند که راجع به یک فرد چاق هست. وی منشتر شدن یک ویدیو از تمرین های ر

فیلم بعدی هاتاوی که به زودی اکران می شود «اوشن هشت» است که در آن او در کنار شماری از زنان مشهور سینما از جمله کیت بلانشت، داکوتا فنینگ، ساندرا بولاک و ریحانا بازی کرده است.

این در حالی است که جنیفر لارنس اخیرا جهت بازی در نقش یک بالرین در فیلم «گنجشک قرمز» وزن کم کرده بود و می گفت هر لحظه احساس گرسنگی می کرد. وی در مصاحبه ای گفته بود روزی را به یاد می آورد که اجازه داشت فقط پنج ورق چیپس موز بخورد.

یکی از به یاد ماندنی ترین عوض کردن وزن ها را نیز رنه زلوگر جهت فیلم «خاطرات بریجیت جونز» انجام داده بود که حدود ۱۵ کیلو اضافه وزن داشت.

آن هاتاوی جهت یک نقش چاق می‌شود

بزرگ ترین عوض کردن وزن را کریستین بیل با فیلم «مکانیک» تجربه کرد که اجازه داشت تنها یک سیب و یک کنسرو تن در روز بخورد.

واژه های کلیدی: زندگی | بازیگر | روزانه | اضافه وزن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog