ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز بین‌الملل جهت محافظت از آمریکا هر کاری در توانم باشد انجام می‌دهم / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا گفت وی در مقام خود هرکاری که بتواند جهت جلوگیری از گسترش تهدید‌ها به مرزهای این کشور انجام می‌دهد.

جهت محافظت از آمریکا هر کاری در توانم باشد انجام می‌دهم / ترامپ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا، روز یکشنبه گفت هر کاری که بتواند جهت محافظت از کشورش در برابر «دشمن مشمئزکننده ای» که به گفته وی مدتهاست جنگی را علیه افراد بی گناه شروع کرده هست، انجام خواهد داد.

وی در نخستین بیانات علنی خود راجع به حملات شنبه شب لندن با اشاره به گروه تروریستی داعش گفت: «آمریکا صمیمانه با خانواده های قربانیان این کشتار شیطانی همدردی می کند. ما مصمم تر از هر لحظه آماده محفاظت از آمریکا و متحدانمان در برابر دشمن مشمئزکننده ای هستیم که جنگی را علیه افراد بیگناه شروع کرده است.»

عبارات مهم : شهردار

ترامپ افزود :«من به عنوان مدیر جمهور آمریکا هرکاری که در توان داشته باشم جهت جلوگیری از گسترش این ترساندن به مرزهایمان انجام خواهم داد و هر روز جهت تامین امنیت کشورمان و مردم آن تلاش خواهم کرد.»
رئیس جمهور آمریکا گفت وی با ترزا می، نخست وزیر انگلیس، گفتگو کرده است تا حمایت خدشه ناپذیر و آمادگی کشورش را جهت کمک به دولت انگلیس بمنظور محفاظت از شهروندان خود و محاکمه عاملان این حملات اعلام کند.
وی اوایل روز یکشنبه از شهردار لندن به علت وقوع حملات تروریستی در این شهر انتقاد کرد. سخنگوی شهردار لندن نیز در پاسخ به انتقادات ترامپ گفت وی مشغول تر از آن است که به بی اطلاعی های ترامپ در توئیتر پاسخ دهد.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: شهردار | آمریکا | رئیس جمهور | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | حملات تروریستی | گروه تروریستی داعش | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog