ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز بین‌الملل مسدود شدن حساب های تلگرامی داعش از سوی روسیه

سرویس اطلاعات روسیه همه گروه‌های وابسته به گروهک تروریستی داعش در خبر رسان تلگرام را از دسترسی خارج کرد.

مسدود شدن حساب های تلگرامی داعش از سوی روسیه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، الکساندر پورتونیکوف — مدیر هیات امنیت فدرال روسیه — اعلام کرد: سرویس اطلاعات روسیه همه گروه های وابسته به گروهک تروریستی داعش در خبر رسان تلگرام را از دسترسی خارج کرد.
به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری اسپوتنیک، پورتونیکوف تاکید کرد سرویس امنیت روسیه موفق شد همه گروه های مربوط به داعش و اشخاص منتسب به گروههای تروریستی را شناسایی کند.

عبارات مهم : امنیت

مدیر هیات امنیت فدرال روسیه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: صرف نظر از خساراتی که طی روزهای اخیر به تروریست های داعش وارد شده، این گروهک توانست به طور موفقیت آمیزی موقعیتش را عوض کردن داده و به سرعت توانایی های خود را به دست آورد.
پورتونیکوف با تاکید بر اینکه نهادهای امنیتی در کشورهای مستقل یکسان المنافع، تدابیر مورد نیاز را جهت جلوگیری از فعالیت شرکت های افراطی و تروریستی در اینترنت اتخاذ کرده اند، خاطرنشان کرد: نباید به تروریست های مسلح داعش اجازه داد به کشورهای مستقل یکسان المنافع نفوذ کنند.
وی گفت: جهت مقابله با پیوستن افراد جامعه به شرکت های تروریستی و جلوگیری از فعالیت منظم و جذب اینترنتی، نظارت دائمی مورد نیاز است و باید منابع تبلیغاتی و مبادله مستمر اطلاعات راجع به روش های جذب تروریست را از بین برد.
وی بر نقش مهم نهادهای امنیتی در کشورهای مستقل یکسان المنافع در در کسب موفقیت و اصلاح روند فیلترینگ باندهای ورود و خروج از طریق مرزهای خارج تاکید کرد.
گفتنی هست، روسیه از ژانویه 2017 ، ریاست کشورهای مستقل یکسان المنافع را عهده دار شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امنیت | روسیه | اطلاعات | تروریستی | گروههای تروریستی | گروهک تروریستی داعش | بین الملل | داعش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog