ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز لرستان سالن سرپوشیده دومیدانی خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: سالن سرپوشیده دو میدانی خرم‌آباد امسال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

سالن سرپوشیده دومیدانی خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛


عزیزپور ظهر امروز در جلسه توسعه و شورای برنامه ریزی استان لرستان گفت: در بخش ورزش اعتبارات شناور و متفرقه کشور ۴۷۵ میلیارد تومان بوده که سهم استان لرستان ۱۴ میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان بوده است.
وی افزود: با تلاش های انجام شده است هفت درصد اعتبار مصوب شده است را دریافت کردیم، ولی در حوزه تحقیق توانستیم شش میلیارد و ۹ میلیون تومان معادل ۴۱ درصد اعتبارت را از مرکز کسب کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان عنوان کرد: کل اعتبارت ۴۷۵ میلیارد تومان بود که حسب سهمی که جهت دستگاه مشخص شده است بود اداره کل ورزش و جوانان استان توانست ۳. ۱ دهم درصد از این منابع را جذب کند.
وی در رابطه با ساخت مجموعه ورزشی کمالوند خرم آباد نیز بیان کرد: کار ساختمانی این مجموعه ورزشی به اتمام رسیده و محوطه سازی آن در دست انجام است.
عزیزپور افزود: طرح مجموعه ورزشی کمالوند پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار مصوب داشته است و تاکنون سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تخصیص یافته و بنا است امسال در هفته دولت سالن سرپوشیده دومیدانی آن به بهره برداری برسد.
وی افزود: زیرساخت های موردنیاز مجموعه ورزشی کمالوند (برق، گاز، آب) هنوز فراهم نشده است و، چون این طرح ملی تعریف شده است است متأسفانه در استان اعتباری جهت تأمین این زیرساخت ها لحاظ نشده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان در رابطه با روند ساخت ورزشگاه ۱۵ هزارنفری شهرستان خرم آباد، گفت: متولی ساخت این طرح وزارت راه و شهرسازی است و بنا بود امسال در دهه فجر به بهره برداری برسد، ولی با توجه به اینکه هیچ اعتباری تخصیص نیافته است بعید می دانیم که در این تاریخ به بهره برداری برسد.
بازوند استاندار لرستان در این جلسه در رابطه با برطرف مسئله زیرساختی مجموعه ورزشی کمالوند مصوب کرد تا معاون عمرانی استاندار لرستان جهت حل وفصل مسئله اقدام مورد نیاز را به عمل آورد.
انتهای پیام/د

عبارات مهم : لرستان

واژه های کلیدی: لرستان | مجموعه | میلیون | سالن ورزشی | لرستان | دومیدانی | اعتبارات | مجموعه ورزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog