ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز وب‌گردی مرگ مرموز دختری در دورهمی شبانه

به دنبال کشف جسد دفن شده است دختر نوجوان در کوه‌های شمال شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و در جریان تحقیقات جنایی، دختر و پسر جوانی بازداشت شدند.

مرگ مرموز دختری در دورهمی شبانه

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، جسد این دختر چندی قبل و در پی تماس تلفنی مرد ناشناسی با پلیس 110 در منطقه سوهانک پیدا شد. این مرد به مأموران گفت: در حال کوهپیمایی بودم که ناگهان متوجه شدم چیزی مانند دست انسان از خاک بیرون زده هست. نزدیک‌تر که رفتم مطمئن شدم جسد یک زن زیر خاک است و به همین علت با پلیس تماس گرفتم.
پس از حضور مأموران در محل مورد نظر، عنوان به بازپرس کشیک قتل پایتخت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. به دنبال حضور تیم جنایی در منطقه کوهستانی و بعد از بیرون کشیدن جسد، هیچ مدرک شناسایی از دختر جوان به دست نیامد. از آنجا که آثار ضرب و جرح و خفگی دیده نشد، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.از سوی دیگر کارآگاهان جنایی به سراغ پرونده‌های افراد گمشده‌ای رفتند که مشخصات آنها با مشخصات جسد کشف شده است شباهت داشت. تا اینکه با پرونده ناپدید شدن دختر نوجوانی به نام المیرا روبه‌رو شدند. به همین خاطر از خانواده دختر نوجوان خواسته شد به پزشکی قانونی بروند که آنها نیز جسد دخترشان را شناسایی کردند.در ادامه کارآگاهان جنایی دریافتند که المیرا شب اتفاق به همراه دوستش «شهرزاد» به یک دورهمی در منزل پسر جوانی رفته بودند. ولی از همان شب ناپدید شده است و دوستش از آینده المیرا ابراز بی‌اطلاعی کرده بود. بدهید ترتیب روزبه – صاحب‌خانه – بازداشت شد و دربازجویی گفت: مدتی قبل با شهرزاد دوست شدم و چندی پیش دورهمی کوچکی گرفتم و المیرا را هم دعوت کردم. ولی هنوز ساعتی از دورهمی نگذشته بود که متوجه شدیم حال المیرا به علت مصرف متادون بد شد. همان موقع شهرزاد را از منزل بیرون کردم و با اورژانس تماس گرفتم. ولی قبل از رسیدن امدادگران المیرا مرد و من که خیلی ترسیده بودم و احتمال می‌دادم فوت او به گردن من بیفتد، تلفنم را خاموش کردم و اورژانس هم موفق نشد آدرس ما را پیدا کند. چند ساعتی با جسد تنها بودم تا اینکه تصمیم گرفتم آن را از منزل خارج کنم تا راز این ماجرا برملا نشود.

عبارات مهم : پرونده
جسد المیرا را داخل ماشینم گذاشته و در تاریکی به سمت سوهانک رفتم و جسد را دفن کردم. ولی عذاب وجدان لحظه‌ای مرا رها نکرد و همین مسأله باعث شد تا فردای آن روز با پلیس تماس بگیرم و به دروغ بگویم که دیده‌ام دستی از خاک بیرون زده و جسدی در زیر خاک است.با بیانات روزبه، شهرزاد نیز بازداشت شد و بیانات پسر جوان را تأیید کرد. بدهید ترتیب تحقیقات تا اعلام علت مهم فوت و برطرف ابهام‌ها ادامه دارد.

منبع:ایران

انتهای پیام/

مرگ مرموز دختری در دورهمی شبانه

واژه های کلیدی: پرونده | مشخصات | مهمانی شبانه | مرگ مرموز | دختر جوان | اخبار حوادث |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog