ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

گت بلاگز ورزشی مطالبات را پرداخت کنید، جام را تحویل بگیرید ، گرو کشی علی دایی و دوستان از کلوب نفت

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و بازیکنان این تیم جهت اخذ مطالبات خود، نشان قهرمانی جام حذفی را گرو گرفته اند.

مطالبات را پرداخت کنید، جام را تحویل بگیرید ، گرو کشی علی دایی و دوستان از کلوب نفت

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان درحالی که حدود یک ماه از قهرمانی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام حذفی می گذرد ولی همچنان جام قهرمانی این تیم که در منزل یکی از همراهان نفتی ها است به کلوب تحویل داده نشده و با توجه به اینکه این فرد جزء افراد نزدیک به علی دایی است و با جدایی وی از این تیم، به هیچ وجه فصل آینده جایی در تیم نفت ندارد، به نظر می رسد نشان قهرمانی این تیم در جام حذفی 1395-96، فعلا در ویترین افتخارات کلوب نفت قرار نمی گیرد.
طبق اعلام ناصر فریادشیران مدیر آکادمی کلوب نفت که تنها مسئول همراه این تیم در سفر به خرمشهر جهت برگزاری دیدار جام حذفی بود، نشان قهرمانی این جام هم اکنون در منزل یکی از افراد فعال در بخش رسانه ای تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

عبارات مهم : ایران

گویا بازیکنان و کادرفنی تیم نفت بعد از برگزاری دیدار فینال جام حذفی برابر تراکتورسازی، با توجه به اوضاع بحرانی دریافتی های خود از این کلوب تصمیم می گیرند به عنوان “گرو کشی” جام حذفی را در اختیار یکی از نزدیکان علی دایی قرار بدهند و تا زمانی که وظیفه پرداخت مطالباتشان مشخص نشده از واگذاری جام به کلوب نفت خودداری کنند.
به هر حال در فوتبالی که کلوب های آن بدهی های زیادی دارند، بردن نشان قهرمانی به منزل یکی از اطرافیان سرمربی سابق هم جزء راه های دریافت مطالبات محسوب می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | برگزاری | فوتبالی | ناصر فریادشیران | جام حذفی | نشان قهرمانی جام حذفی در منزل همراهان علی دایی | نفت تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog