ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

رابطه‌ام را با زن صیغه‌ای‌ام قطع کردم و با دخترعمویم ازدواج کردم، حالا می‌گوید ایدز داشته / مرد جوان

برای آزمایش‌های استخدامی به آزمایشگاه رفته بودم. سهیلا هم جهت آزمایش خون آمده بود و می‌گفت دریافت یک پروانه‌کسب مغازه چه الم‌شنگه‌ای دارد. م..

ادامه مطلب

بیانات عجیب مرد بساز بفروش در پرونده سیاه

مرد بساز بفروش که دختر دکوراتور را آزار داده، دیروز در حالی در دادگاه بیانات عجیبی را مطرح کرد که پزشکی قانونی وجود رابطه سیاه را تائید کرده است. ..

ادامه مطلب

مفقود شدن 6 نفر در کوه قارون ایذه در بارندگی امروز

رئیس جمعیت هلال احمر ایذه از مفقود شدن شش نفر در کوه قارون منطقه سادات حسینی دهدز در پی بارندگی خبر داد.  مفقود شدن 6 نفر در کوه قارون ..

ادامه مطلب

بازی با پرسپولیس جهت ما حکم فینال دارد / قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به خاطر جایگاه ما در جدول رده بندی و احتیاجی که به برد در دیدار برابر پرسپولیس داریم بازی پیش رو جهت ما حکم فینال را خوا..

ادامه مطلب

آمادگی عارف جهت استعفا از مجلس در صورت موافقت با شهردارشدنش

نماینده مجلس گفت:‌ ممکن است با توجه به بحث‌هایی که در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش آمده، اگر نتوانند شخصیت محوری گزینش کنند این بحث‌ها ادامه..

ادامه مطلب

آمریکا به دنبال وضع تحریم‌های تازه علیه روسیه

نماینده آمریکا در شرکت ملل از تصمیم کشورش جهت وضع تحریم‌های تازه علیه روسیه در ارتباط با حمله شیمیایی در سوریه، خبر داد. آمریکا به دنبال وضع تحری..

ادامه مطلب

آمریکاخواستاررأی گیری شورای امنیت جهت قطعنامه پیشنهادی ضدسوری شد

نماینده دائم آمریکا در شرکت ملل از شورای امنیت خواست تا پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا در مورد «حمله شیمیایی ادعایی در سوریه» را روز سه شنبه به رأ..

ادامه مطلب

آن هاتاوی جهت یک نقش چاق می‌شود

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، آن هاتاوی قصد دارد با اضافه وزن جهت یک فیلم، در نقشی بازی کند که راجع به یک فرد چاق هست. وی منشتر شدن یک ویدیو از تمرین ه..

ادامه مطلب

درمان احتمالی ناشنوایی بوسیله یک ملکول

به لطف تحقیقات انجام شده است به وسیله دانشمندان “دانشگاه کالیفرنیای جنوبی” و دانشگاه “هاروارد”، روزنه امیدی جهت افراد ناشنوا، ..

ادامه مطلب