ماشین روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی

ماشین: روسیه فوتبال سعید عزت اللهی میلاد محمدی دربی قفقاز سعید عزت اللهی لیگ برتر روسیه دیدار ترک گروژنی- آنژی ماخاچ قلعه

سردار آزمون هم از تیم ملی خداحافظی کرد (عکس)

بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز منشتر شدن پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خداحافظی کرد! سردار آزمون ه..

ادامه مطلب

بهاره افشاری بازیگر «ممنوعه» شد

بهاره افشاری در سریال خاص شبکه نمایش خانگی «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان به ایفای نقش می پردازد. او جهت نخستین بار است که در سریالی خاص شبکه نمایش خانگی ..

ادامه مطلب

مجلس در لایحه مبارزه با تروریسم طبق تدابیر رهبری عمل می کند / لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس راجع به لایحه الحاق کشور عزیزمان ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) براساس تدابیر رهبر معظم انقلاب عم..

ادامه مطلب

قیمت مواد لبنی زیاد کردن منطقی می یابد

معاون وزارت جهاد کشاورزی در امور اصلاح تولیدات دامی از زیاد کردن منطقی قیمت خرید فرآورده های لبنی خبر داد.  قیمت مواد لبنی زیاد کردن منطقی می یا..

ادامه مطلب

با اینکه خرج زندگی اش را من می دادم،می خواست رابطه من و همسرم را خراب کند ، برادرکشی به خاطر همسر/ قاتل

مرد جوانی که درجریان درگیری خانوادگی برادرش را به قتل رسانده بود صبح دیروز درشعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران درحالی محاکمه شد..

ادامه مطلب

آب شدن یخ های قطب جنوب سرعت گرفته است

تحقیقات تازه نشان می دهد سرعت آب شدن یخ های قطب جنوب در دهه گذشته زیاد شده است هست. همچنین در مقایسه با ۲۵ سال گذشته سطح آب دریا سه برابر سریع تر زیاد کردن می ی..

ادامه مطلب

به جای وقت گذاشتن جهت ظواهر مطالعه کردم/ شاهنامه‌خوانی با پدربزرگ ، شمسی فضل اللهی

شمسی فضل اللهی بازیگر و گوینده از خاطرات کودکی خود تعریف کرد که پدربزرگش برایش ادبیات کهن می خواند و به این ترتیب از کودکی عاشق فردوسی، حافظ و مولانا شد.&n..

ادامه مطلب

همان دقیقه اول متوجه می‌شوم دیدارم با &quot/ بی‌نتیجه است یا نه ، اون&quot، ترامپ

دونالد ترامپ در آستانه نشست تاریخی روز سه‌شنبه‌اش با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی تاکید کرد که می‌تواند مسیر این نشست و اینکه بی نتیجه خواهد بود یا خی..

ادامه مطلب

برداشت ثروت 120‌میلیاردی تازه در خزر

حدود دو ماه قبل با سفر حسن روحانی، مدیر جمهور، به جمهوری آذربایجان و امضای تفاهم نامه ای بین دو کشور جهت برداشت از میادین یکسان نفت و گاز، صحبت از «شکستن ..

ادامه مطلب

ساخت آفتکش سبز از تنباکو

پژوهشگران دانشگاه مونیخ آلمان با استفاده از گیاه تنباکو یک عامل زیستی تخریب پذیر ساختند که با ایجاد بوی بد، حشرات را از گیاه های دور می کند.  س..

ادامه مطلب